Technológie tlače

Reklamná výroba je náplňou našej agentúry.

Na základe reklamného plánu sa vytvárajú všetky komunikačné média - pútače, nálepky, bannery, prezenty, tlačové materiály, textil, reklamné predmety ...


Gravírovanie a popisovanie laserom na kov

Gravírovanie a popisovanie laserom na kov

Pre všetkých, ktorí požadujú profesionálny a dlhotrvajúci vzhľad je značenie laserom tá pravá voľba. Ideálny pre popis kovových predmetov. Popis laserom je trvalý a nezmazateľný.

Ako to funguje?

Laserový lúč dokáže narušiť štruktúru materiálu a odpáliť jeho vrchnú časť v hĺbke asi 0,03mm. Vzhľad vylaserovaného motívu závisí od druhu materiálu a nastavenia laseru. Motív môže byť kontrastný pri pochrómovaných a poniklovaných predmetoch, alebo veľmi decentný, ako tón v tóne pri nerezových predmetoch. 


UV tlač

UV tlač

Ponúkame Vám využitie modernej digitálnej tlačovej technológie, založenej na nanášaní špeciálnych atramentov a následnom okamžitom vytvrdzovaní UV žiarením. Výhodou je, že farby sa do potláčaného materiálu nevpíjajú a ani s ním nijak nereagujú. Preto je možné potláčať naozaj široké spektrum materiálov, vrátane špeciálnych, ako je napríklad plast, kov, sklo, drevo, koženka a pod.

Farby sú vo výsledku tvrdé a odolné riedidlám a rozpúšťadám. Kvalita tlače dosahuje fotografickú kvalitu. Je možné tlačiť aj bielou farbou a lakom.

Výhodou UV technológie je nezávislosť na počte farieb.


Tampónová tlač

Tampónová tlač

Je to technológia priamej tlače na nerovné povrchy rôznych tvarov. K potlači predmetu dochádza prenosom farby z tlačovej formy (klišé) na potláčaný predmet pomocou silikónového tampónu. Na tlačovej forme sú vyhĺbené miesta, v ktorých sa zachytáva farba. Tampón sa pritlačí na túto formu, farba sa na neho nalepí, následne sa tampón pritlačí na potláčaný predmet, keďže je silikónový, plne prilne aj na tvarový povrch a farba ostáva prichytená na predmete.

Tampónovú tlač je možné použiť na všetky druhy materiálov ako sú plasty, guma, rôzne kovy, plexisklo, sklo, keramika, drevo, koža, papier. Hlavná výhoda spočíva v možnosti potláčať aj hotové výrobky na ťažko dostupných miestach alebo skutočne malé predmety, ktoré je ťažké ak nie úplne nemožné potláčať inou technológiou a to nielen jednou, ale kľudne dvoma, troma, či aj šiestimi farbami.

Použitie:

Firemná potlač na reklamné predmety - perá, zapaľovače, kľúčenky, diáre, hodiny, usb kľúče, hrnčeky, kalkulačky ... vlastne na všetky predmety, ktoré slúžia ako prezent a stávajú sa nosičom reklamy

Technická potlač - ovládače, klávesnice, kryty prístrojov, štítky, bezpečnostné značenia, ...


Transfer

Transfery sú modifikáciou sieťotlače.Potlač na textilný podklad sa prevádza následovne: motív natlačený na nosný papier je prenesený tepelným lisom na textil. Kvalita je porovnateľná so sieťotlačou - farebnosťou, ako aj stálosťou v praní.

Pri tejto technológii sa oproti sieťotlači vytvára jemný gumový efekt.

Použitie: tričká, dresy, šály, šatky, šiltovky, banery, zástery, obrusy,vlajky, vankúše, slnečníky, daždniky, kravaty,....

Technológie tlače / Transfer
Technológie tlače / Transfer

Digitálna tlač

Digitálna tlač

Ponúka plnofarebnú tlač akýchkoľvek dokumentov. Na rozdiel od ofsetovej tlače je digitálna tlač rýchlejšia - tlačoviny je možné vytlačiť prakticky na počkanie. Okrem celkovej flexibility digitálu je tento spôsob tlače ekonomickejší variant pre spracovanie menšieho množstva tlačových materiálov.

Technológie tlače / Digitálna tlač
Technológie tlače / Digitálna tlač
Technológie tlače / Digitálna tlač
Technológie tlače / Digitálna tlač

Vypaľovacia keramická pec

Vypaľovacia keramická pec